SON DAKİKA!

GİRESUN MİLLETVEKİLİ SABRİ ÖZTÜRK BİZİ YILDIRAMAYACAKLAR

AK Parti Giresun Milletvekili Avukat Sabri Öztürk, piyasalara yönelik “spekülatif atak”la ilgili, “Bu millet küresel oyunları, engelleri yıka yıka yoluna devam edecektir.” bizi yıldıramayacaklar açıklamasında buundu.

Giresun Milletvekili Avukat Sabri Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, son dönemde Türkiye’nin 2023 hedeflerine adım adım gitmesinden rahatsız olanların ekonomik açıdan saldırı başlattıklarını belirtti.

Türk milletinin, geçmiş dönemlerde olduğu gibi döviz kuru üzerinden gerçekleştirilmek istenen oyuna “Milli Mücadele” ruhuyla karşı koyduğunu aktaran Sabri Öztürk, şunları ifade etti:

“Ülkemizin dünyada küresel bir aktör olmasından rahatsız olanlar, dün bizi ihanet çeteleriyle terör örgütleriyle, darbecileriyle içeriden vurmaya çalıştılar. Cevaplarını da aldılar. Bugün de ekonomik savaş ilan ettiler. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde hep birlikte bu oyunu da bozacağız. Kimse bu milleti hedeflerinden alıkoyamayacak. Çok çalışacağız, daha çok üreteceğiz. Dayanışma içinde olacağız.”

Yerli ürün kullanacaklarını ve milli ürünleri daha fazla geliştireceklerini belirten Avukat Sabri Öztürk, “ABD ürünlerini Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, boykot edeceğiz. Bu kur balonunu söndüreceğiz. Hiç kimse paniğe kapılmasın, milletimiz rahat olsun. Hükümetimiz kararlı adımlarla gerekli tedbirleri almaktadır. Bu süreci de milli dayanışma içerisinde en kısa sürede atlatacağız. Bu millet küresel oyunları, engelleri yıka yıka yoluna devam edecektir.” değerlendirmesinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.