SON DAKİKA!
yanginpanigigiresunorman

GİRESUN ORMAN BÖLGE LOJMANINDA YANGIN

Giresun Orman Bölge Müdürlüğü Lojmanlarında akşam saatlerinde yangın paniği yaşandı.

ormanbolgeyangingiresun

Lojmanlarda akşam saatlerinde çıkan yangında ölen yada yaralanan olmazken çevre binalar ve mahallede büyük panik yaşandı.
Giresun belediyesi itfaiye ikepleri tarafından müdahale edilerek kontrol altına alınan yangında yatalak hasta olduğu öğrenilen Şükriye Bahar (80) isimli kadın komşuları ve gelen sağlık ekiplerince binadan güçlükle çıkarıldı.

Öte yandan bölgede elektrik dağıtımı yapan şirket yangından sorumlu tutuluyor, bölgede yaşayan vatandaşlar “ Elektrik dağıtımı yapan şirket bir süre önce bizlerin onayını almadan saatleri değiştirdi. Biz onaylamasakta saatleri değiştiren firma yeni satlerin daha güvenli olacağını iddia etmişti ancak görüldüki saatler güvenli değilmiş. Dikkatli olmasak az daha yanacaktık.” Diye serzenişte bulundular.
Giresun Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı ekiplerin söndürme sonrası yaptığı açıklamalar ise vatandaşların serzenişlerini doğrular cinstendi.

Olayla ilgili takikatların devam ettiği ve Orman Bölge Müdürlüğü yetkilerinin önümüzdeki günlerde olay ile ilgili açıklama yapacağı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.