SON DAKİKA!
giresunkurbanbayramlasmasi

GİRESUN PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI

Giresun Valisi Dursun Ali Şahin öncülüğünde il protokolü, milletvekilleri, daire müdürleri ve siyasi parti temsilcileri Giresun Öğretenevi’nde yapılan bayramlaşma törenine katıldı.

kurbanbayramigiresun

Kurban Bayramı kutlamaları Giresun Öğretmenevinde yapıldı. Konuklarını karşılayan Vali Şahin, katılımcıların bayramını kutladı.

Duygularını dile getiren Vali Şahin, “Bayram demek, kucaklaşmaların yapılarak sevinçlerin paylaşıldığı, büyüklerin, yaşlıların, hastaların ve kimsesizlerin ziyaret edildiği gün demektir. Bu bayramı huzur içerisinde kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Cumhuriyet Bayramı öncesinde denk gelen bu bayram daha anlam kazanmaktadır. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Genel Müdürü ile Orman Genel Müdürü olmak üzere iki önemli genel müdürümüzün aramızda bulunması beni mutlu etmiştir. katılımınız için hepinize teşekkür ederek iyi bayramlar diliyorum.” dedi.

Bayramlaşmaya, Milletvekilleri Mehmet Geldi, Selahattin Karaahmetoğlu, Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hacı Abdullah Doğan, Belediye Başkanı Kerim Aksu, Cumhuriyet Başsavcısı Gürmen İlhanoğlu, Orman Genel Müdürü Mustafa Kurtulmuşlu, Orta Öğretim Genel Müdürü Ercan Türk, Vali Yardımcıları Bekir Ergök,Yüksel Çelik, Baro Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Selahattin Acara, İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, İl Genel Meclis Başkanı Osman Öden, önceki dönem milletvekilleri Ali Temur, Hasan Aydın, Eşref Karaibrahim bazı kaymakam, belediye başkanları, siyasi parti başkanları, daire müdürleri, jandarma ve emniyet mensupları, sivil toplum kuruluş temsilcileri, ve vatandaşlar katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.