SON DAKİKA!

Giresun Sivil Toplum Örgütlerinden Destek Sözü

      

Giresun Dernekler Federasyonu (GIRDEF) Genel Baskani Sitki Ada, Yurtdisinda Giresun Dernegi Baskani Ali Hamurcuoglu, GIRDEF Genel Baskan Vekili ve Gazetemiz Imtiyaz sahibi Ethem Bakar, Giresunspor Tenik Direktörlügüne getirilen Hüsnü Özkara ya basari ziyaretinde bulundular.
 


 

 Yurtdisinda Giresun Dernegi Baskani Ali Hamurcuoglu Giresunspor teknik direktörü olan Hüsnü Özkara nin kendisini ispat etmis kariyeri olan bir hoca olmasinin Giresunspor açisindan oldukça önemli oldugunu basarili olacagina cani gönülden inandigini söyledi.

 

GIRDEF Genel Baskani Sitki Ada ise Hüsnü Özkara Giresunspor a yakisti iddiali bir teknik direktör olan hocamizin Giresun Dernekler Federasyonu olarak her zaman yaninda olacagiz seklinde konustu.

 

Ziyaret sirasinda her iki Sivil Toplum Örgütü baskani Teknik Direktör Hüsnü Özkaraya destek olacaklarini ve Giresunspor un basarisinin Giresun halkinin en büyük moral kaynagi oldugunu açikladilar.

 

Teknik Direktör Hüsnü Özkara Giresunlulardan büyük destek ve yardim gördügünü bu moral sayesinde çok yol kat ettiklerini söyledi, Özkara sözlerini söyle sürdürdü Giresunspor süperlige yakisacak bir camiadir insallah yapacagimiz taransferler ve çalismalar ile bunu basaracagiz ziyaretinizden çok büyük memnuniyet duydum çok tesekkür ederim diyerek sözlerini tamamladi.

 


 

Giresunspor u çok güzel günler bekliyor kulüp baskani Osman Çirak ve Teknik Direktör Hüsnü Özkara ikilisi yapilacak transferler ile ses getirecek bir ekipte olusturuldumu Süper Lig hayal degil yorumlari yapilmaya basladi.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.