SON DAKİKA!
stklargiresunburokratinibelirledi

GİRESUN STK’LARI YILIN BÜROKRATINI SEÇTİ

Giresun İli Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Giresun’da yılın bürokratını belirledi. Yılın bürokratı Prf. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi Baş Hekimi Opr. Dr. Ahmet Bal seçildi.

stklaryilinburokratinibelirledi

Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Ahmet Bal’a, kentte faaliyet gösteren 50 Sivil Toplum Kuruluşu tarafından yılın bürokratı ödülü verildi.

Bal, hastanede düzenlenen törende yaptığı konuşmada, ödüle layık görüldüğü için sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ederek, ödülü eşi, çocukları ve hastane personeli adına aldığını belirtti.

Hastanenin bin 200 çalışanı ve 52 milyon liralık bütçesiyle Giresun’un en büyük kurumlarından birisi olduğunu vurgulayan Bal, “Her an çok çalışmak zorundayız. Çünkü insan sağlığı en kutsal hazinedir. Hastane çalışanlarımız ve sağlık ekibimiz bu doğrultuda her zaman çok çalışmaktadır. Şu ana kadar birçok şey yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Amacımız halkımızın bize güvenmesi ve hastanemizi seçmesidir” dedi.

Başhekim Bal’a plaketini, Giresun Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği

(GESOB) Başkanı Ali Kara, Mimarlar Odası Giresun Şube Başkanı Serdar Demirkan, Giresun Gazeteciler Derneği (GGD) Başkanı Bekir Bayram ve gazeteci Cavit Özdemir takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.