SON DAKİKA!
taksimgiresunyurusu

GİRESUN TAKSİM YÜRÜYÜŞÜ İLE SES GETİRDİ

İstanbul Eyüp Feshane Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek olan 6. Giresun Günleri öncesi Taksim İstiklal Caddesinde günlere katılacak ilçe dernek ve örgütleri yürüyüş ile tanıtımlarını yaptılar.

giresunyurusustaksim

Giresun’un ilçeleri ve sivil toplum örgütleri tarafından organize edilen tanıtım yürüyüşüne yüzlerce hemşerimiz iştirak ederken renkli görüntüler yazılı ve görsel basında haber oldu.

yuruyustaksim

taksimyurusugiresunist

Yürüyüşe; Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, İstanbul Milletvekilleri Ahmet Baha Öğütken ve Ünal Kaçır, Alucra Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, Çamoluk Kaymakamı Adem Uslan, Dereli Kaymakamı Musa Evin, Doğankent Kaymakamı Bilgehan Karanfil, Piraziz Kaymakamı Hüseyin Çam, İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Hasbal, Giresun İl Genel Meclisi Başkanı Osman Öden, Keşap Belediye Başkanı Dr. Nihat Yılmaz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emür, Ak Parti Giresun İl Başkanı Av. Sabri Öztürk, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Emine Gülizar Emecan, İl Genel Meclis Üyeleri, eski Giresunspor Kulüp Başkanı Ömer Ülkü, eski Zeytinburnu Belediye Başkanı Giresun Vakfı Başkanı Dr. Adil Emecan, Alucra Vakfı Başkanı Necdet Bekçi, Giresun Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Kuğu, Deniz Yıldızı Derneği Başkanı Emine Acar, Fiskomar Genel Müdürü Hüseyin Yağlıdere, ilçe ve köy dermeği temsilcileri ile STK temsilcisi, işadamları, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.