SON DAKİKA!

GİRESUN’DA 15 TEMMUZ HAİN GİRİŞİMİ RESİM SERGİSİ

Giresun’da, 15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümünde Türk milletinin destansı direnişini konu alan ve başta İstanbul ve Ankara olmak üzere İhlas Haber Ajansı tarafından çekilen 60 kare fotoğrafın yer alacağı 15 Temmuz Sergisi açılacak.

Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu teröristlerin 15 Temmuz gecesi kalkıştıkları hain darbe girişimini ilk anlarından itibaren takip eden ve dünyaya naklen yayın yapan tek yayın kuruluşu olan İhlas Haber Ajansı, o gecenin fotoğraflarını 37 ilde 44 ayrı salonda sergileyecek. 15 Temmuz akşamı bir çok gelişmeyi il duyuran haber kuruluşu olan İhlas Haber Ajansı, tüm yurtta hain kalkışma girişimini ve sonrasında Türk milletinin tankları ve meydanları teslim almasını Türkiye ve dünyadaki abonelerine servis etti. O gece tüm Türkiye’de İhlas Haber Ajansı muhabir ve kameramanları, açılan ateşler altında sahada görevlerini yerine getirerek, darbe girişimini ve bu girişimin başarısızlıkla sonuçlandığını, vatandaşın kahramanlığını tüm dünyaya duyurdu.

İlk sergi 12 Temmuz’da Şanlıurfa’da açılacak

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sergi Salonunda 12 Temmuz Çarşamba günü saat 11:00’de, gerçekleşecek serginin açılışına, İhlas Haber Ajansı Genel Müdürü Hamit Arvas, İHA Haber Koordinatörü İrfan Altıkardeş ile Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri, vatandaşlar ve 15 Temmuz gecesi görevi başında olan basın mensupları katılacak.
Şanlıurfa dışında serginin açılacağı il ve ilçeler şunlar:
“Şanlıurfa’nın yanı sıra İstanbul’da Eyüp ve Taksim Meydanı, Adana’nın Yüreğir ilçesi, Hatay’ın İskenderun ilçesi, Kahramanmaraş, Ankara’da Mamak, Pursaklar, Altındağ, Gölbaşı, Antalya, Denizli, Aydın, Uşak, Balıkesir. Bursa, Çanakkale, Diyarbakır merkez ve Bismil ilçesi, Ağrı, Erzincan, Erzurum, Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Adıyaman, Gaziantep, Malatya, İzmir, Manisa’nın Şehzadeler ve Kula ilçeleri, Kayseri. Sakarya, Amasya, Çorum’da meydan ve üniversite, Ordu, Samsun, Artvin, Giresun, Trabzon, Elazığ, Sivas.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.