SON DAKİKA!

GİRESUN’DA İFTAR SONRASI ÖZEL AKŞAMLAR

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, ramazan ayı boyunca Atatürk Meydanı’nda çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini söyledi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, yaptığı açıklamada, ramazan ayında manevi duyguların en üst düzeye ulaştığını ve insanlar arasında kardeşliğin pekiştirdiğini söyledi.

Ramazanın, yardımlaşma, rahmet ve bereketin ayı olduğunu ifade eden Kerim Aksu, “Ramazan, unutulan ve ihmal edilen dostları, komşu ve akrabalarımızı hatırlamayı, ellerinden tutmamız gereken fakir ve fukarayı gözetmeyi, onların sevinçlerine olduğu kadar, kederlerine de ortak olmayı öğreten aydır. Ramazan ayının birlik ve dayanışma duyguları içinde, huzurlu bir şekilde geçmesi dileğiyle, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, ramazan dolayısıyla etkinlikler yapacaklarını da belirterek, “Ramazan dolayısıyla Atatürk Meydanı’nda, çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz. Geçen yıl yaptığımız etkinlikler halkımızın büyük beğenisini kazandı. Bu yıl da 30 gün boyunca halkımıza en iyi hizmeti sunmak için ekiplerimiz görev yapacak. İftar çadırımız yine hizmette olacak, kent genelinde sosyal etkinliklerimiz olacak.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.