SON DAKİKA!

GİRESUN’DA TESİSLER PROFESYONEL LİGLERE HAZIRLANIYOR

Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Zeki Atlı, Atatürk Stadyumu ve 19 Eylül Spor Salonu’nun son durumunu yerinde inceleyerek çalışmalar ile ilgili bilgiler aldı.

Giresun Atatürk Stadyumu’nun ve 19 Eylül Spor Salonu’nun müsabakalara hazır hale getirildiğini belirten Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeki Atlı “Statta yaklaşık bir buçuk aydır çalışmalar yapılıyor. Şuanda işlerin sonuna gelindi. Kale arkasında bir yıldır güçlendirme vardı. Depreme dayanıklılık testi yapılmıştı. Seyirci almıyorduk. Kale arkasının güçlendirilmesi bitti. Ayrıca Passolig kontrol odası, polis kontrol odası, sağlık odası oluşturuldu. Ufak tefek yapılacaklar kaldı. Her şey pazar günü oynanacak maça kadar hazır olacak” dedi.

19 Eylül Spor salonunda 34 yıldır bank üzerinde oturulduğunu hatırlatan Zeki Atlı “Oturaklar değiştirildi. Tuvaletler yenilendi. Işık sistemi LED ışıklarla değiştirildi. Sadece üst katta 15 klima var. Bu çalışmalar sonunda sahamız bir spor salonu kimliği kazandı” diye konuştu.

Öte yandan 19 Eylül Spor Salonu 12-14 Eylül tarihlerinde 12. Karadeniz Judo Turnuvası’na ev sahipliği yapacak.

Atatürk Stadyumu ise 14 Eylül günü Giresunspor’un PTT 1. Lig’de evinde oynayacağı ilk maç olan Adana Demirspor maçına ev sahipliği yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.