SON DAKİKA!
denizbankgiresunsube

GİRESUN’DA YASTIK ALTINA DENİZBANK TALİP OLDU

Altın Toplama Günleri ile fiziki altınları mevduata kabul eden ilk özel banka olan DenizBank, 25-27 Haziran 2012 tarihlerinde Giresunlulara cumhuriyet altınından küpeye, yüzükten bileziğe her ayardaki tüm fiziki altınlarını mevduat hesaplarında değerlendirme imkanı sunuyor.

DENİZBANKGİRESUNSUBE

Müşterilerine geniş bir yelpazede yatırım seçenekleri sunan DenizBank, altın bankacılığında en geniş ürün yelpazesine sahip banka olma özelliği ile diğer bankalardan farklılaşıyor. DenizBank Altın Bankacılığı, son olarak hayata geçirdiği Altın Toplama Günleri ile fiziki altınları mevduata kabul eden ilk özel banka oldu. Altın Toplama Günleri ile müşterilerinin yastık altı olarak da tabir edilen, kiralık kasalarında veya kişisel imkanları ile muhafaza ettikleri fiziki altınlarını DenizBank mevduat hesaplarında yatırarak güvenli bir şekilde, üstelik faiz getirisiyle değerlendirmelerini sağlayan Banka, …. ve ….. Haziran’da önemli bir etkinliğe imza atıyor.

“Altına yatırım daha güvenli hale geliyor”

Konuyla ilgili açıklama yapan DenizBank Giresun Şubesi Müdürü Esel Alparslan, müşterilerin ellerinde bulunan kullanmadıkları veya yatırım amaçlı aldıkları takıları ve altınları DenizBank’a getirerek hesap açtırabileceğine dikkat çekti. Esel Alparslan (Şube Müdürü), aslında bunun direkt olarak yastık altında biriken ve kayıt içine girmeyen altının sisteme dahil edilmesi anlamına geldiğini, böylece altın yatırımının daha güvenli hale geldiğini söyledi. Esel Alpaslan (Şube Müdürü), sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugüne kadar yapılan uygulamalarımızda müşterilerimizin getirmiş olduğu 1 kg. ve katları şeklindeki standart külçeleri mevduata kabul edebiliyorduk. İstanbul Altın Rafinerisi ile yaptığımız işbirliği ve uzmanlığı eşliğinde Mayıs 2012’de başlattığımız ve ilk etapta 2012 Temmuz ayına kadar sürecek Altın Toplama Günlerimizde ise cumhuriyet altınından küpeye, yüzükten bileziğe her ayardaki tüm fiziki altınları mevduat hesaplarında değerlendirme imkanı sunuyoruz. Tüm Türkiye genelinde başlattığımız Altın Toplama Günlerinde tasarruflarını yastık altında biriktiren bankamız müşterisi olan veya olmayan tüm yatırımcıları 25-27 Haziran 2012 tarihlerinde DenizBank Giresun şubemize bekliyoruz.”