SON DAKİKA!

GİRESUNLU HEMŞERİMİZ LOKMAN ÇAĞIRICI ADAY ADAYI

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde biri yarım iki dönemdir belediye başkanı olarak görev yapan Giresun Bulancaklı hemşerimiz Lokman Çağırıcı Mart 2014’de yapılacak yerel seçimler için yeniden aday adayı oldu.

İstanbul Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Mart 2014’de yapılacak belediye başkanlığı seçimleri için aday adaylığı için Ak Parti Bağcılar İlçe Teşkilatı’na müracaatta bulundu. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “İnsana hizmet etmek en şerefli görevdir. İlçeyi hemşehrilerimizle birlikte yönettiğimiz Bağcılar’a hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Görev yaptığı süre içerisinde özgün projeleri gerçekleştiren, kalıcı eserler inşa eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, belediye başkan aday adaylığı için Ak Parti Bağcılar İlçe Teşkilatı’na müracaatta bulundu. Adaylık dilekçesini Ak Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk’e teslim eden Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Bağcılar’daki hizmetlerimizin devam etmesi amacıyla 30 Mart 2014 yerel seçimleri için adaylık başvurumu yaptım. İnsana hizmet etmek en şerefli görevdir. İlçeyi hemşehrilerimizle birlikte yönettiğimiz Bağcılar’a hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.