SON DAKİKA!

GİRESUNLU KOMUTANLAR EMEKLİ EDİLDİ

Giresunlu Komutanlar Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Bekir Kalyoncu ile Hava Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Korgeneral Nezih Damcı emekli edilerek Giresunluları hayal kırıklığına uğrattılar.

Bürokraside uzun yıllardır bir ivme kaydedemeyen Giresun hazır bürokratlarını bir bir kayıp ediyor.

nezihdamci

Yüksek Askeri Şurada Kara Kuvvetleri Komutanı olması beklenirken süpriz bir şekilde emekli edilen Giresun’un önemli askeri bürokratlarından Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Bekir Kalyoncu dan sonra Hava Kuvvetleri Komutanlığında görev yapan Hava Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Korgeneral Nezih Damcı da emekli olarak kendilerine bel bağlayan Giresunlu hemşlerilerini büyük hayal kırıklığına uğrattı.

5 yorumlar

  1. (Giresunlu hemşlerilerini büyük hayal kırıklığına uğrattı.) Allah aşkına bu nasıl bir yazı yahu sanki adamlar kendi isteğiyle gidiyorlarda giresunluları hayal kırıklığına uğratmışlar.Sanki kalem onların elinde.

  2. Sırlı arkadaş tarafımıza gelen tepki mailleri nedeniyle yapılmış bir haberdir. hayal kırıklığını kimin yarattığı değil yaşanan hayal kırıklığı önemlidir… Editör….

  3. sacma haber yapmayalim.. gelende gidende bizim askerimiz. Aslolan hangi eseri birakti ona bakmak lazim..! Kuru hemsericilik ile olmaz bu devlet isleri. Bence..! Saygilar…

  4. Yıl olmuş 2019 adamı halen jandarma komutanı sanan var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.