SON DAKİKA!

GİRESUNLU MUHTARLARDAN AKP MİLLETVEKİLLERİNE ÜLTİMATON

Giresun Merkez’de faal muhtarlar derneği yönetim kurulu seçim döneminde verdikleri vaatleri yerine getirmeyen AKP Milletvekillerine resmen veryansın etti.

Giresun Faal Muhtarlar Derneği basın açıklaması yaparak Giresun Milletvekillerine söz verdikleri hizmetleri yapmadıkları için tepki gösterdiler.

Giresun Faal Muhtarlar Derneği Başkanı Hadi Karabulut bugün dernek binasında bir basın açıklaması yaptı. Son genel seçimlerde Giresun şehrinin AK Parti’ye rekor düzeyde oy verdiğini ve milletvekillerinin de seçim çalışmaları sırasında kendilerine birçok vaatlerde bulunduklarını hatırlattı. Hadi Karabulut, “Seçimlerin üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen vekillerimizin verdikleri sözler yerine gelmezken sorunlarımız bir yumak haline gelmiştir. Hatta daha da büyüyerek aşılamaz hale gelmiştir. Kış mevsiminin kapıya dayandığı şu günlerde ne yazık ki merkez köyler yeteri kadar hizmeti alamamıştır. 2013 yılında 8 bin ton asfalt il genelinde kullanılacak iken henüz bunun üçte biri kullanılmıştır. Özellikle Giresun Merkez üvey evlat muamelesi görmekte, İl Özel İdaresi’nin yatırım ve hizmetlerinden faydalanamamaktadır. Sorunlarımızın dikkate alınmasını ve iktidarın başta il temsilcileri, yetkililerini göreve davet ediyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.