SON DAKİKA!

Giresunlu Opr. Dr. Cahit Vural Estetik Operasyonlar İle Türkiye Gündeminde

Son yıllarda ülke gündeminde olan Estetik operasyonlarda önemli bir marka haline gelen ve çok konuşulan açıklamaları ile gündem olan aslen Giresun’un Görele ilçesinden Ankara’ya göç etmiş bir ailenin çocuğu olarak Ankara’da doğan Opr. Dr. Cahit Vural yeniden gündemde.

Türkiye’nin tek resmi akredite estetik cerrahi fellowship programı olan İstanbul Plastik Cerrahi Akademide de çalışan Opr. Dr. Cahit Vural yaptığı operasyonlar ile Türkiye’de estetik alanında gündemi belirlemeye devam ediyor. Opr. Dr. Cahit Vural hemen her gün bir ulusal televizyon kanalında konuk olan estetik uzmanı Cahit Vural Kimdir?

1981 yılı Ankara doğumlu olan Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural aslen Giresun Görelelidir. İlkokulu İstanbul Levent’te, orta ve lise öğrenimini Ankara Çankaya’da tamamladı. 1999- 2006 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimine devam edip 2006 yılında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda asistanlığı başlamıştır. Asistanlık öncesinde 2005 yıllında Edinburgh Western General Hospital’da James Mander ile çalışma fırsatı bulmuştur. Türkiye’nin tek resmi akredite estetik cerrahi fellowship programı olan İstanbul Plastik Cerrahi Akademide fellow olarak çalışmıştır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.