SON DAKİKA!

GİRESUNLULAR SOMA’DAN VAZ GEÇMİYOR

Almanya’nın Stuttgart Bölgesinde kurulu Karadeniz Giresunlular Bw Derneği bütün Türkiye’nin artık unuttuğu 301 Madencinin şehit olduğu Manisa’nın Soma ilçesine talep edilen futbol topu bağışında bulunarak sıra dışı çizgisini devam ettirdi.

karadenizgiresunsoma1

Bir süre önce Manisa’nın Soma ilçesinde Maden kazası meydana gelmiş 301 Madenci şehit olmuştu, geçen süre içinde bir çok kampanya düzenlenmiş bu kampanyalarda toplanan yardımlar adreslerine teslim edilmişti.

IMG-20140924-WA0003

Almanya’nın Stuttgart şehrinde faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Bw Derneğine gelen bir yazı ile yola çıkan yönetim kurulu kendilerinden talep edilen yardım malzemesi olan Futbol toplarını temin ederek talebi yapan derneğe ulaştırdı.

Karadeniz Giresunlular Bw Derneği 2. Başkanı Önder Vural ” Dernek olarak bir çok sosyal sorumluluk projesinin yanında oluyoruz. Karadeniz Giresunlular Bw Derneği kendisine ulaşan bütün talepleri değerlendiriyor. Soma ilçemiz bize uzak gibi görülebilir ancak gönüller çok yakın acılar paylaştıkça küçülür. Giresun ismi ile çok büyük bir şehir burada temsil ettiğimiz camiamız böyle projelerin içinde olmamızı gerektiriyor. Bizlere bu güzel hizmeti yapma fırsatı veren üyelerimize ve sponsorlarımıza yönetim kurulu olarak teşekkürü borç biliyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.