SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR 3 KIRGIZ FUTBOLCUYU DENİYOR

PTT 1. Lig iddialı ekiplerinden Giresunspor’da, transfer çalışmaları kapsamında 3 Kırgız futbolcu deneme amaçlı olarak takımın Antalya kampına katıldı.

Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Kazak futbolcu Anton Chuilin ile sözleşmenin karşılıklı olarak feshedilmesinin ardından Azeri Ayaz Mehmediyev’le de yollarını ayırmayı planladıklarını söyledi.

Bu iki futbolcunun yerine Kırgızistan’dan 3 futbolcuyu denenmek üzere Antalya kampına dahil ettiklerini belirten Mustafa Temel Bozbağ, şöyle konuştu: “3 futbolcu da Antalya’da devam eden devre arası hazırlık kampımıza dün katıldı. 18 Ocak’a kadar sürecek çalışmalarda bu 3 futbolcu denemeye tabi tutulacak. Teknik heyetimiz, bu futbolcuları yakından takip edecek. Teknik heyetimizden deneme süreci sonunda bir rapor isteyeceğiz. Olumlu görüş bildirirse ikisiyle sözleşme imzalayabiliriz ancak şu anda bu futbolcularla ilgili net bir şey söylememiz mümkün değil. Teknik heyetin vereceği rapora göre hareket edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.