SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR BU MİNİK TARAFTAR İÇİN SEFERBER OLDU

Giresunspor, Giresunspor-Adana Demirspor maçına alınmadığı için stadın kapısında ağlayan kız çocuğunu tanıyanların kulübe başvurmasını istedi.

Passolig kartı olmadığı için Giresunspor-Adana Demirspor maçına alınmayan kız çocuğunun stat kapısındaki ağlama fotoğrafları sosyal medyada yayınlanınca Giresunspor, küçük kızı tanıyanların kulübe başvurmasını istedi.

STADA GİREMEYİNCE GÖZYAŞI DÖKTÜ

Sosyal medyaya yansıyan fotoğraflara göre, büyük olasılıkla büyükannesinin sırtında Atatürk Stadı’nın kale arkasının bulunduğu caddeden geçen kız çocuğu, maçı izlemek istedi.

Ancak stat görevlisi, Passolig’i olmadığı için büyük annesiyle kız çocuğunu içeriye almadı. Stada giremediği için kapıda uzun süre gözyaşı döken kız çocuğu, daha sonra büyük annesiyle birlikte uzaklaştı.

GİRESUNSPOR KÜÇÜK KIZI ARIYOR

Cep telefonuyla kaydedilen bu anlar sosyal medyada paylaşıldı. Yaşanan olayı öğrenen Giresunspor Kulübü, harekete geçerek kız çocuğunu aramaya başladı ve Twitter hesabından yapılan duyuru ile tanıyanların kulübe başvurması istendi. Twitter mesajında, “Passolig’i olmadığı için stada alınmayan ve ağlayan kızımızı tanıyanların bizimle irtibat kurması rica olunur” ifadelerine yer verildi.

BAŞKAN: Mustafa Temel Bozbağ; “SEFERBER OLDUK”

Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, kız çocuğunu bulmak için yönetim kurulu olarak seferber olduklarını söyledi. Fotoğrafları görünce çok etkilendiğini belirten Başkan Mustafa Temel Bozbağ şöyle konuştu:

“Küçük yaşta bir çocuğun Giresunspor’u bu kadar çok sevmesinden mutlu olduk. Her yerde arıyoruz. Tanıyanların bizimle irtibata geçmelerini istiyoruz. Bundan sonraki maçları rahatça izlemesi için ne gerekiyorsa yapacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.