SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR BÜTÜN HESABINI 3 PUAN İÇİN YAPIYOR

Ümraniyespor ile karşılaşacak olan Yeşil-beyazlılarda Asbaşkan Mehmet Kazancıoğlu: “Karşımızda çok iyi bir rakip olacak ama onlara Giresun’da puan yüzü göstermeyeceğimize inanıyoruz”

Giresunspor Asbaşkanı Mehmet Kazancıoğlu, Pazar günü Ümraniyespor ile oynayacakları altı puan değerindeki karşılaşmadan galibiyetle ayrılacaklarına inandıklarını söyledi.
Süper Lige yükselecek üç takımdan birinin kendilerinin olacağına inandıklarını ifade eden Asbaşkan

Mehmet Kazancıoğlu “Ligin en iyi ekibi olduğumuz puan sıralamasından belli oluyor. Uzun lig maratonunda zaman zaman hedeflediğiniz sonuçları elde edemediğimiz oluyor  ama bunu en az yaşayan biz olacağız ve sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız” dedi.

KAZANMAK ZORUNDAYIZ

Pazar günü oynayacakları Ümraniyespor maçı öncesinde galibiyetten başka bir netice düşünmediklerini kaydeden Giresunspor Asbaşkanı Mehmet Kazancıoğlu; “Karşımızda çok iyi bir rakip olacak ama onlara Giresun’da puan yüzü göstermeyeceğimize inanıyoruz. Takımımız hazırlıklarını sürdürüyor. Elazığspor maçını tamamen unuttuk. Pazar günü taraftar desteği bekliyoruz. Doksan dakika boyunca hiç susmadan oyuncularımıza destek olsunlar. Maç sonrasında üç puanın sevincini yaşayacağız” şeklinde konuştu.

Haber: Spor28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.