SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR ÇIKIŞ YOLU ARIYOR

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunspor’un kulüp başkanı Mustafa Temel Bozbağ, transfer döneminin bitmesine bir hafta kaldığını belirterek, “Transfer yasağımızın kalkması için gereken 600 bin lirayı bulamazsak, Giresunspor’u zor ve kötü günler bekliyor” dedi.

Giresunspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Mustaf Temel Bozbağ, yaptığı açıklamada, dün deplasmanda oynamaları gereken Çankırıspor karşılaşmasının rakip takımın sahaya çıkmaması nedeniyle iptal edildiğini hatırlattı.

Çankırıspor’un yaşadığı talihsiz durum nedeniyle üzüntülü olduklarını vurgulayan Mustafa Temel Bozbağ, “Biz bu maçı oynamak isterdik ancak Çankırıspor, transfer edilen futbolcuların lisanslarında yaşanan sorunlar nedeniyle sahaya çıkamadı. Bu Çankırıspor adına üzücü bir durum. Giresunspor camiası olarak biz de Çankırıspor’un yaşadığı talihsiz durum nedeniyle üzüntülüyüz” diye konuştu.

Transfer döneminin bitmesine bir hafta kaldığını ancak transfer yasağını kaldıramadıklarını vurgulayan Mustafa Temel Bozbağ, sözlerine şöyle devam etti: “Transfer yasağımızın kalkması için gereken 600 bin lirayı bulamazsak, Giresunspor’u zor ve kötü günler bekliyor. Yönetim kurulu olarak bu kaynağı yaratma şansımız yok. Giresun halkı ve mülki amirlerimizin mutlaka ellerini taşın altına sokması lazım. Giresunspor bu kentin en önemli markası. Bu markayı el birliğiyle yeniden düzlüğe çıkartmamız lazım. Kısa bir zamanımız kaldı. Şimdi seferberlik zamanı. Herkesin desteğini bekliyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.