SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR ESKİŞEHİR MAÇINA ODAKLANDI

TFF 1. Lig’de mücadele eden Giresunspor’un Basın Sözcüsü Bahattin Kurt, Giresunspor hafta sonu oynayacağı maçı her maçı önemsediği gibi önemsiyor. dedi.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Bsın Sözcüsü Bahattin Kurt, “Eskişehirspor bu ligin en güçlü takımlarından bir tanesi ama kimseden çekinmiyoruz. Giresunspor olarak her maça olduğu gibi bu zorlu doksan dakikaya da kazanmak için çıkacağız. Geçen hafta Ümraniyespor karşısında aldığımız yenilgiyle üzdüğümüz taraftarlarımızı Eskişehirspor galibiyetiyle sevindirmek istiyoruz” dedi.

Eskişehirspor maçıyla yeni bir sayfa açmayı istediklerini kaydeden Bahattin Kurt, “Lig devam ediyor. Daha oynanmamış 11 tane maçımız var. Bu maçların hepsini kazanmaya talibiz. Bunu başaracak güce ve inanca da fazlasıyla sahibiz. Geçmişte yaptığımız hatalardan gerekli dersleri çıkartıp önümüze bakmamız lazım. Oyuncularımız üzerlerindeki tarihi sorumluluğun ve camianın kendilerinden beklentilerinin farkındalar. Bu maçlardan önemsediğimiz Eskişehirspor maçında taraftar desteğiyle güzel bir futbol sergilemek ve sahadan 3 puanla ayrılan taraf olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.