SON DAKİKA!

Giresunspor GTSO Iftarda bulustu

Giresunspor Kulüp Baskani Osman Çirak ve yönetim kurulu üyeleri ile Teknik Direktör Hüsnü Özkara tarafindan karsilanan Ticaret ve Sanayi Odasi yönetimi, 2010-2011 sezonundan umutlu olduklarini ifade ettiler.


Giresunspor Teknik Direktörü Hüsnü Özkara,Giresunspor’un bu sezon kaliteli bir kadro kurduguna deginerek,Giresunlu isadamlarindan ve Ticaret ve Sanayi Odasi’ndan destek istedi.
Giresunpor  takim kaptani Tolga Seyhan ise, ”Ben kaptan olarak takima agabeylik yapacagim, sizlerinde bizlere babalik yapacaginiza inaniyoruz.” dedi.

Giresunspor Kulüp Baskani Osman Çirak ise Orduspor’un 6 bin dolayinda sattigi kombinede Giresunspor’un bu satisin çok çok gerisinde kalmasindan büyük üzüntü duyduklarini ifade etti.


Baskan Çirak ” Özellikle isadamlarimizdan kulübe destek olmalarini bekliyoruz.” dedi. 

 

Giresun Ticaret ve Sanayi Odasi Meclis Baskani Ibrahim Kara, ” Üzerimize düseni yapariz. Biz her zaman kulübün yaninda olduk bundan sonrada olmaya haziriz. Önemli olan Giresunspor’un 2010-2011 sezonunda basariya ulasmasidir. Sizler ilk iki maçi kazandiginiz taktirde bu sehir maddi ve manevi anlamda kenetlenir ve sizlere fazlasiyla sahip çikar.” dedi.

Giresun Ticaret ve Sanayi odasi Yönetim Kurulu Baskani Hasan Çakirmelikoglu ise teknik direktör Hüsnü Özkara ile yapilan sohbetin ardindan inanci ve basariya odaklanmayi gördügünü ifade etti.


Baskan Çakirmelikoglu; ”Sahsim ve firma olarak her zaman Giresunspor’un yanindayiz. Yönetim kurulu ve meclis üyesi arkadaslarimin da ayni düsüncede olduguna inaniyorum. Sunu da ifade etmeden geçemeyecegim, yasalar geregi Ticaret ve Sanayi Odalari kendi faaliyetleri disinda harcama yapamiyor. Aksi taktirde suç teskil ediyor, fakat bizler her zaman sizlerin yanindayiz.” diye konustu.


Kaynak: Giresunsonhaber


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.