SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR HAFTA SONUNA HAZIRLANIYOR

PTT 1. Ligi yeni takımlarından Giresunspor, sezon hazırlıklarını tesislerinde sürdürdü.

Kulübün tesislerinde teknik direktör Mehmet Birinci yönetiminde gerçekleşen antrenmana, hafif tempolu koşusuyla başlayan futbolcular, daha sonra kondisyon ağırlıklı çalışma yaptı. Pas uygulamasının ardından çift kale maçla antrenman sona erdi.

Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, grubumuzda her takım gibi yeni transferlerle sezona başladıklarını söyledi.

Bu sene her şeyin iyi geçemesini düşüdüğünü dile getiren Mustafa Temel Bozbağ, “Her zaman söylüyorum, Giresunspor’un ayakları üzerinde durması lazım. Bunu bu ilgde sağlayabilirsek bundan sonrası artık kendiliğinden gelir” dedi.

Mustafa Temel Bozbağ, ligin başlangıcında oynayacakları önemli bir Samsunspor maçının olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:

“Bence en önemlisi dostluğun kazanması. Samsunspor sevdiğimiz bir camia, aynı bölgenin takımlarıyız. Önce dostluğun, sonra iyi oynayanın kazanacağı bir maç olmasını temenni ediyorum. Cuma günü maç için hareket edeceğiz. Antrenmanlarımıza devam ediyoruz, en iyi sonucu alıp dönmeye çalışacağız. Her takım bir amaç için kurulur, biz de başarı için kurulduk. Bunlar sahada belli olur, ne söyleseniz boş. Bunu sahada oyuncu arkadaşlar gösterecek. Ben temenni ediyorum ki her şey iyi olacak.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.