SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR HATAYSPOR MAÇI CANLI YAYINLANACAK

Giresunspor’un Spor Toto 2. Lig Beyaz grupta en yakın rakibi Göztepe ile 4 puan farkla lider durumda son iki maça çıkacak olması bu maçlardan birinin Hatayspor ile deplasmanda olması nedeniyle kritik günler yaşıyor.

Giresunspor hafta sonu çıkacağı Hatayspor maçı öncesi yaşanan gariplikler ise işin cabası oldu.

Hatay Valiliği il güvenlik kurulu önce bir karar aldı, aldığı karar ile Giresunspor taraftarının karşılaşmayı izleyemeyeceği açıklandı. Bu kararın açıklanması ile ulusal basına düşen tepkilerin arkasından bu kararından vaz geçen il güvenlik kurulu bu kez Giresunspor’un maçlarını canlı veren Mavi Karadeniz Televizyonuna olumsuz cevap verdi.

Bu karar üzerine 2 lig resmi yayın kurumu olan Lig Tv’yi fax ve mail yağmuruna tutan Giresunspor taraftarı Giresun Milletvekili ve Ak Parti Grup Başkan Vekili Nurettin Canikli’nin de devereye girmesi ile Hatayspor karşılaşması naklen yayınlanma kararı alındı.

Hatayspor’un arka arkaya garip girişimlerde bulunma isteği gizemini korurken, Giresunspor’a içeride yada dışarıda alacağı 3 puan yetiyor.

Hatayspor’un kazanmasının hiç bir şey ifade etmiyor olması Giresunspor’a böylesine tuzaklar hazırlanıyor olması ise manidar karşılandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.