SON DAKİKA!
giresunsporbasinsozcusuibrahimozkul

GİRESUNSPOR HOCA KONUSUNDA ACELE ETMİYOR

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunspor’un as başkanı İbrahim Özkul, yeni teknik direktörün belirlenmesi sürecinde aceleci davranmayacaklarını söyledi.

Giresunspor As Başkanı İbrahim Özkul, yaptığı yazılı açıklamada, geçtiğimiz hafta sonu oynanan ve 3-3 berabere kaldıkları Gaziosmanpaşa karşılaşması sonrası Teknik Direktör Ahmet Ertem ile anlaşarak yollarını ayırdıklarını anımsattı.

Ahmet Ertem’den boşalan teknik direktörlük görevine getirilecek ismin belirlenmesi noktasında aceleci darvanmadıklarını aktaran İbrahim Özkul,” Giresunspor’un mali yapısı ortada. Can havliyle bir teknik direktör alacak değiliz. Giresunspor’un mali yapısına uygun ancak başarıyı yakalayacak bir teknik direktörle anlaşmak istiyoruz. Onun için aceleci değiliz. Sık eleyip ince dokuyacağız. Önümüzdeki hafta teknik direktörün kim olacağı netlik kazanacaktır” dedi.Bu hafta sonu deplasmanda oynanacak İnegölspor karşılaşmasına takımı Antrenör Hakan Kurt, Ramazan Çelik ve Kaleci Antrenörü İsmail Güney’in hazırladığını belirten As başkan İbrahim Özkul,” Hocalarımıza güveniyoruz. Takımı en iyi şekilde bu maça hazırlayacaklardır. İnegölspor gibi ligin güçlü ekiplerinden birisinden puan ya da puanlar almamızı sağlayacaklarına inanıyoruz ” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.