SON DAKİKA!

Giresunspor İstanbul Temsilciliği Güzel İşler Peşinde!

Giresunspor İstanbul Temsilcisi İş İnsanı Serkan Cihan bir süredir yürüttüğü faaliyetler ile gurbetteki hemşerilerini şehrin en büyük marka değeri olan Giresunspor arması etrafında toparlamaya çalışıyor.

İstanbul Temsilciliği olarak önce bir stor mağaza ve temsilcilik binası organizasyonu ile işe başlayan Serkan Cihan daha sonra İstanbul Temsilciliğine Merkez Yönetim Kurulu ve danışma meclisi oluşturdu. Son olarak 18 yaşına kadar olan gençlerin Giresunspor sempatisi ile gelişmeleri için gençlik teşkilatına gençleri sisteme kayıt ederek abi, kardeş Çotanak sevdasını aşılamayı hedefledi.

Giresunspor İstanbul Temsilcisi İş İnsanı Serkan Cihan yaptığı açıklamada;  “GİRESUNSPOR İstanbul Temsilciliği olarak GENÇLİK Yapılanması başlatıyoruz , İstanbul’daki 18 yaşından küçük kardeşlerimiz ailelerinin onayıyla bize ulaşsınlar , paso liglerini kendileri çıkartacaklar fakat İstanbul’daki 8 deplasman maçına biletlerini biz yükleyeceğiz. Ayrıca gençlerimize eğitim hayatlarında destek olmak için ”GİRESUN ÇEPNİ DERNEĞİ BURS” programımıza dahil ederek BURS vereceğiz…” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.