SON DAKİKA!
giresunsporkulububaskani

GİRESUNSPOR İSTANBUL’DAN LİDER DÖNMEK İSTİYOR

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunspor’da kulüp başkanı Mustafa Temel Bozbağ, “Ligde son 6 maçımızı da kazanmak istiyoruz.Artık lig sonuna kadar liderliği bırakmayarak PTT 1. Lig’e yükseleceğiz” dedi.

Giresunspor başkanı Mustafa Temel Bozbağ, yaptığı açıklamada, geçen hafta sonu sahalarında karşılaştıkları Turgutluspor’u 2-1 mağlup ederek, ligde yeniden liderliğe yükselmenin mutluluğunu yaşadıklarını hatırlattı.

Lig sonuna kadar liderliği bırakmak istemediklerini vurgulayan Mustafa Temel Bozbağ, “Bir hayalin peşindeyiz. Çok az kaldı. Ligde son 6 maçımızı da kazanmak istiyoruz. Lig sonuna kadar liderliği bırakmayarak PTT 1. Lig’e yükseleceğiz” diye konuştu.

Giresun halkından destek isteyen Mustafa Temel Bozbağ, “Başarıya ulaşacağımıza çok inanıyorum. Şehir de artık inanmaya başlamış. Birliktelik oluşmuş durumda. Bu da beni mutlu ediyor. Herkes kenetlendi. Bu birlikteliğin lig sonuna kadar devam etmesini istiyoruz. Giresun halkının desteği sürdüğü sürece biz de başarıya daha kolay ulaşırız” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.