SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR KAÇAN GALİBİYETE YANIYOR

Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, “Samsunspor karşısında galibiyeti kaçırdığımız için üzgünüz” dedi.

Mustafa Temel Bozbağ, kulüp binasında düzenlenen sponsorluk anlaşması imza töreninde yaptığı konuşmada, PTT 1. Lig’de dün deplasmanda Samsunspor ile golsüz berabere kaldıklarını anımsattı.

Samsunspor karşısında iyi mücadele ettiklerini belirten Mustafa Temel Bozbağ, “Giresunspor olarak PTT 1. Lig’de ilk maçımıza dün çıktık. Karşılaşmada futbolcularımızın gösterdiği performanstan memnunum. İyi mücadele ettik, maçı kazanabilirdik de ama olmadı. Samsunspor karşısında galibiyeti kaçırdığımız için üzgünüz. Oynanan oyun ve futbolcularımızın sahaya yansıttığı kazanma arzusu, bizi gelecek haftalar için ümitlendiriyor. Giresunspor’un bu sezon önemli başarılara imza atacağını söylemiştik. Samsunspor karşısında ortaya konulan futbol, bize bunun işaretlerini verdi” diye konuştu.

Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, İstanbul’un Eyüp ilçesinde faaliyetlerine devam eden Giresun’un Doğankent ilçesi nufüsuna kayıtlı Cihan ailesinin sahibi olduğu Taşsan firmasının Giresunspor’a sponsor olduğunu, böylece sponsor sayısının 4’e yükseldiğini ifade ederek, şunları söyledi: “Ben ve birlikte yönetimde bulunan ekibimin tek bir amacı var, o da Giresunspor’un kendi ayakları üzerinde durmasıdır. Bunun için kulübe destek sağlamaya çalışıyoruz. Son dönemlerde Giresunlu firmalarımız bizlere destek sağlamak için sponsor oluyor. Giresunspor’a sahip çıkılması çok güzel gelişme. Borçsuz bir Giresunspor için bunlar çok önemli hamleler. Bu sayının artacağına inanıyoruz.” dedi.

Taşsan firmasının ortaklarından Serkan Cihan ise Giresunspor’a geçmişte olduğu gibi gelecekte de destek sağlamaya devam edeceklerini söyledi.

Konuşmalarn ardından, Giresunspor Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Temel Bozbağ ve Taşsan Ltd Şti Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Cihan sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.