SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR-KARŞIYAKA MAÇ SONU

Giresunspor saha ve seyircisi önünde oynadığı Karşıyaka maçını 2-0 kazanarak bu sezon saha ve seyircisi önün de ilk 3 puanı aldı. Maç sonunda iki takımın Tekknik adamları ve sporcuları maçı değerlendirdi.

Karşıyaka Teknik Direktörü Mustafa Ati Göksu ; ” Maça iyi başlamamıza rağmen bir türlü istediğimiz futbolu oynayamadık. Giresun’a puan hatta puanlar almaya gelmiştik. Bundan sonraki maçlara bakacağız. Giresunspor’u aldığı galibiyet nedeniyle kutluyorum. Bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.” dedi.

Giresunspor Cephesi;

karsiyakamacsonu

Giresunspor futbolcuları Abdülaziz ve Berkan ;  Abdülaziz ” Bu sezon iç sahada hemen her maçta çok iyi oynamamıza rağmen bir türlü galip gelemiyorduk. Bu galibiyet bize çok büyük moral oldu. Galibiyeti bütün Giresunspor taraftarlarına hediye ediyoruz. Biz her maça puan galibiyet için çıkıyoruz bundan sonra ilk hedefimiz Şanlı Urfa maçı kalan maçlarda toplayabildiğimiz kadar puan toplayacağız.” dedi. Berkan ” Giresunspor taraftarı her şeyin iyisine layık bizleri her zaman desteklediler. Bu galibiyeti Çotanaklara hediye ediyoruz.” dedi.

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri ” Giresun camiasına saha ve seyircisi önünde aldığımız bu ilk galibiyet hayırlı uğurlu olsun. Maça gelince bugün bütün futbolcularım ellerinden geleni en iyi şekilde yaptılar. Bu sezon sahamızda oynadığımız maçlarda çok istememize rağmen bir türlü istediğimiz sonuçları elde edemiyorduk. Artık bundan sonra ayaklarının üstünde duran bir takım olarak ligde olabileceğimiz en üst yerde olmaya çalışacağız. Giresunspor hedefleri olan bir camia bu camiaya yakışır hareket etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.