SON DAKİKA!

Giresunspor Ligden Çekilecek Mi?

Giresunspor’da şok bir gelişme yaşandı. Bugün basının karşısına çıkan Giresunspor’un çiçeği burnunda basın sözcüsü Ferhat Kandemir Giresun’da yaşanan sel felaketi nedeniyle bekledikleri sponsorlukları alamadıkları gerekçesi ile ligden çekilmeyi düşündüklerini açıkladı.

Giresunspor’un Aksu tesislerinde basının karşısına çıkan Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Kandemir
şunları anlattı.” Öncelikle yaşadığımız afet nedeniyle herkese “geçmiş olsun” dileklerimizi iletiyorum, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Giresun’da yaşanan doğal felaketten Giresunspor’un da çok olumsuz etkilendiğini dile getiren Ferhat Karademir, “Yaşanan afetten sponsorlarımız ve reklam veren firmalarımızda etkilendi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla verilen maddi ve manevi desteğin yanında Türkiye Futbol Federasyonu’ndan bir “geçmiş olsun” mesajı dahi alamamanın üzüntüsünü yaşıyoruz. afet Giresunspor olarak bizim işlerimizi de zorlaştırdı” şeklinde konuştu.

Giresunspor yönetim kurulunun Perşembe akşamı olağanüstü gündemle toplanacağını kaydeden Ferhat Karademir, “Yönetim kurulumuz yarın akşam olağanüstü toplanacak. Toplantı konularından biride lige başlamamak veya çekilmek olacak. Bu iki konuyu değerlendireceğiz. Geçmişte yaşanan depremde Türkiye Futbol Federasyonu Malatyaspor’a ve Elazığspor’a destek olmuştu. Bizde bu konuda TFF’den ve kurumlardan destek bekliyoruz. Afet nedeniyle maddi sıkıntıdan çıkmak için yaptığımız görüşmeler tıkandı. Sponsorluk görüşmelerimiz sıkıntıya girdi. Bu süreçte herkesin desteğini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu gelişme üzerine sosyal medyada Giresunspor’a hangi Dereli, Doğankent, Güce ve Espiyeli esnafın lige katılacak kadar sponsor olduğu soruları sorulmaya başlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.