SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR MEHMET BİRİNCİ İLE YOLA DEVAM EDECEK

PTT 1. Ligine yükselen Giresunspor, teknik direktör Mehmet Birinci ile yeniden anlaşma sağladı.

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Başkan Yardımcıları Mehmet Kazancıoğlu ve Nahid Yamak ile Futbol Şube Sorumlusu İbrahim Özkul, teknik direktör Mehmet Birinci ile İstanbul’da bir araya geldi.

Kısa süren görüşmenin ardından Mehmet Birinci ile yeniden anlaşma sağlanarak, gelecek yılın kadrosunun oluşturulması için fikir alışverişinde bulunuldu.

Anlaşmanın ardından konuşan Başkan Mustafa Temel Bozbağ, Takımımızı 2. Ligde şampiyon yapan teknik direktör Mehmet Birinci ile yola devam etme kararı aldıklarını söyledi.

Mehmet Birinci ise her zaman önceliğinin Giresunspor olduğunu belirterek, “Başkanımız ve yönetici arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Yaptığımız görüşmenin sonunda anlaşmaya vardık. Mutluyum. Giresun kentini ve insanlarını çok seviyorum. Sevildiğim bir camiaya yeniden hizmet edecek olmaktan dolayı sevinçliyim. Geçen sezon güzel işlere imza attık. Yeni dönemde de Giresunspor’u iyi yerlere getirebilmek ve Giresunluları sevindirebilmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.