SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR ORDUSPOR MAÇI ÖNCESİ SAKİN

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, hafta sonu konuk edecekleri ezeli rakipleri Orduspor karşılaşmasını değerlendirdi.

Saha içerisinde kora kor bir mücadele olurken saha dışında ise ezeli bir dostluğun temellerinin atılmasını temenni eden Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, maçın da önemine vurgu yaptı.

Teknik Direktör Erkan Sözeri ” Hedef lig desek de kupa maçında Gençlerbirliği karşısında aldığımız bir puanla iddiamız devam etmektedir. Şimdi bu maçı unutup hafta sonu oynanacak olan Orduspor maçına odaklandık. Orduspor maçı bizim için çok çok önemli bir maç olacaktır. Çünkü bizim alt sıralardan kopma maçımız bu karşılaşmaya bağlıdır. Orduspor için de aynı durum söz konusudur. Ancak saha içerisinde kora kor bir mücadele yapılırken ki öyle olacaktır saha dışında ise ezeli bir dostluğun temelleri atılsın. Buraya ülkemizin bir parçası olan Cizre’den gelen takıma Karadenizliliğin en güzel misafirperverliğini gösterdik. Neden aynı misafirperverliği komşu il takımımız için göstermeyelim. Artık komşu ilimiz Orduspor ile dostluğun temelleri atılmalıdır. Sahada kora kor mücadele saha dışında temelleri atılan ezeli bir dostluk temennimizdir” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.