SON DAKİKA!
giresunfansayfasi

GİRESUNSPOR TARAFTAR GRUPLARI TEPKİLİ

Bank Asya 1. Ligi son haftaya girilirken heyecan hat safhaya ulaştı. Giresunspor taraftar grupları bir sosyal paylaşım sitesi üzerinden Karşıyaka yöneticilerinin yaptığı ortamı geren açıklamalara cevap verdiler.

giresunsporfansayfasigiresun

Bank Asya 1.Lig’in küme düşen son takımının belirleneceği haftaya girilirken Karşıyaka’nın izlediği sağa sola sataşma politikasından duyduğumuz rahatsızlığı belirtmek isteriz.

Biz sahada onurlu mücadelemizi sürdürürken Karşıyaka’lı yöneticilerin, futbolcularımızın alın terini ve emeğini hiçe sayarak yaptığı açıklamalar 100. yılını yaşayan bir kulüp için son derece yanlıştır. 6-2 kazandığımız Güngörenspor maçının incelenmesi için TFF’ye gideceğini belirten Karşıyaka ikinci başkanı adeta Karşıyaka’nın bugün neden bu durumda olduğunu gözler önüne sermektedir. Merak ediyoruz eğer bu hafta kazansaydınız aynı erdemli davranışı! yine gösterebilecekmiydiniz!?

2 yıl önce sözleşmesi devam eden oyuncumuzu kendi renklerine bağlayan geçen yıl ise Giresun’da dopingli oyuncularla sahaya çıkan Karşıyaka’nın bugün sağa sola çamur atması elbette çok anormal bir durum değildir.

Sağa sola çamur atan, insanların emeklerini hiçe sayan zihniyetlere karşı Biz ne olursa olsun sahada onurlu mücadelemizi sürdüreceğiz ve sonuç ne olursa olsun Yönetim, Futbolcu ve Taraftarı ile Giresunspor’a yakışan şekilde hareket edeceğiz!

Giresunspor taraftarları adına,
Giresunspor Fan Sayfası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.