SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR’A DOLMUŞCULARDAN KOMBİNE DESTEĞİ

Giresun Şehir içi Hastane Dolmuş Durağı Kooperatifi 56 adet Kombine bilet alarak Giresunspor’a maddi destek sağladı.

Spor Toto 2. Lig beyaz Grup’ta mücadele edecek olan ve maddi sıkıntı yaşayan Giresunspor’a destek sağlamak amacıyla Hastane Dolmuş Durağı Kooperatifi 56 adet kombine bilet aldı.

Konuyla ilgili hastane dolmuş durağında basın toplantısı düzenleyen Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, “Çalışmalarımız devam ederken, ayrıca kombine kartlarımızı da satışa çıkarttık. Ben şuana kadar kombine biletlerine gösterilen ilgiden son derece memnunum. Hastane Dolmuş Durağı sağolsun geçen sene de aynı desteği verdi. Bu sene de tekrar sayıları kadar Giresunspor’un kombine biletlerini satın aldılar. Gerçekten çok örnek bir davranış. Belki Giresun’da çok zorlu şartlarda ekmek kazanan bu arkadaşlar,sanki birilerine mesaj verirmişçesine kombinelerini düzenli olarak alıyor ve takımlarına destek veriyor. Kooperatif Başkanı ve duraktaki arkadaşlara teşekkür ediyorum. İnşallah bu öncülükte diğer duraktaki arkadaşlarımızı ve Giresunluları da kombinelere ilgi göstermelerini bekliyoruz”dedi.

Hastane Dolmuş Durağı Kooperatif Başkanı Çağlar Doğan ise “Geçtiğimiz yıl da 56 tane kombine bilet aldık. Biz Giresunspor’a bu zamana kadar yaklaşık 45 – 50 bin TL hibede bulunduk. Bizim de durumumuz ortada. Bu paraları 1 TL, 1 TL topladık. Bizim Giresunspor’a yardımlarımız devam edecektir” diye konuştu.

Giresunspor’un sezon çalışmaları hakkında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, “Transferlerimiz devam ediyor ve Giresunspor’un şuandan itibaren 1 kaleci ve diğer iki arkadaşımızın yerine takviye olabilir. Bu sene yaş ortalamasını biraz düşürdük. Bunun sebebi de gelecek sezonki kadroyu oluşturmak. Yeni bir yapılanmadır.Ciddi bir yapılanma içerisindeyiz. 2. etabı kısa tutacağız. Planlamamız uzundu ama şehir adaptasyonu sağlamak açısından 15 gün sonunda Giresun’a geleceğiz. Grubun zorlu olması kimseyi umutsuzluğa itmesin. Giresunspor bu sene kaybetmeye değil, kazanmayı arzulayan bir takım olacak. Gücü ne olursa olsun bu çocuklar, bu şehir için çalışacak. İnşallah bu sene hep beraber, çıkmazın içerisinden çıkmak için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.