Uncategorized

Giresunspor a Liman Kazigi Yine Giresunludan

 

 

Her sali Mavi Karadeniz Tv de yayinlanacak olan Karadeniz de Spor programi bu hafta basladi ve ilk program konugu olarak Giresunspor Kulübü Baskani Osman Çirak katildi.

 

Program da Gazeteci-Yazar Zekil Al ve ayni zamanda Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar in sorularini yanitlayan Osman Çirak Giresun Limanin da bulunan ve Giresunspor kulübü tarafindan isletilen Otopark konusunda kamu oyu tarafindan bilinmeyen önemli bir açiklama yapti.

 

Liman isletemesi sahibi olan Çakiroglu A.S. nin ortaklarindan biri olan Tirebolulu hemserimiz TJK (Türkiye Jokey Kulübü) eski baskanlarindan Ömer Faruk Girgin in hakim ortak aslen Trabzonlu Çakiroglu firmasinin razi olmasina ragmen prosedürü uzatmak istemesi üzerine sözlesme imzalanamadigi açikladi.

 

Giresunspor Kulübü baskani Osman Çirak ” Ömer Faruk Girgin in bir ortak olarak Giresunspor un yaninda olmasi gerekirken, Çakiroglu firmasinin sahiplerinin razi oldugu bir sözlesmeye prosüdür tamamlatmak istemesine bir anlam veremedim.”  seklinde konustu.

                                                             

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.