SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR’DA FUTBOLCULARA PARA DOPİNGİ

TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’un Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, futbolcuların alacakları olan 2 milyon lirayı ödeyebilmek için kaynak arayışına başladıklarını söyledi.

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, yaptığı açıklamada, bugüne kadar yönetim olarak oyunculara verdikleri ödeme sözlerini tuttuklarını belirterek, “Bundan sonra da aynı tavrımız sürecek. Futbolcularımızın son dönemde maç başı ücretleri, maaşlar ve galibiyetlerden doğan primlerden, toplam 2 milyon liralık alacakları oluştu. Yönetim olarak ödemeleri en kısa zamanda yapabilme adına kaynak arayışlarına başladık.” diye konuştu.

En kısa zamanda 2 milyon liralık kaynağı oluşturarak ödemeleri yapmayı planladıklarını belirten Mustafa Temel Bozbağ, “Spor Toto Süper Lig’e yükselme mücadelesi verdiğimiz bir dönemde oyunculara yapacağımız ödemelerin iyi bir motivasyon ve doping olacağına inanıyoruz.” ifadesini kullandı.

Çotanakların Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Giresun’da etkili olan kar yağışı nedeniyle uygun çalışma ortamı bulamayan takımın Antalya’da kampa girdiğini aktararak, “Giresun’da etkili olan kar yağışı takımın çalışma koşullarını olumsuz etkiledi. Sağlıklı ortamın olmaması ve bu hafta sonu ligde maç olmamasını fırsat bilerek takımın Antalya’da kamp yapmasını uygun gördük. Bu kentte toplanan oyuncular ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Giresun’da hava şartları düzelene kadar çalışmalarımızı Antalya’da sürdüreceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.