SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR’DA İÇ TRANSFER ÇIKMAZA GİRDİ

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’da kulüp başkanı Mustafa Temel Bozbağ, iç transferde görüştükleri futbolculardan hiçbiriyle anlaşma sağlayamadıklarını bildirdi.

Teknik Direktör Mehmet Birinci’nin isteği doğrultusunda görüştükleri futbolcularla anlaşma sağlayamadıklarını vurgulayan Mustafa Temel Bozbağ, şöyle konuştu: “Geçtiğimiz sezonki takımdan belirlediğimiz 8 isimle görüştük. Bütçemiz belli olduğu için iç transferde bütçemiz doğrultusunda hareket ettik ve futbolcularımıza belirlediğimiz tavan fiyat üzerinden teklif yaptık. Futbolcularımıza da düne kadar düşünmeler için süre verdik. Bu süre doldu ancak hiçbir futbolcu arkadaşımız kendilerine yapılan teklifle ilgili geri dönüş yapmadı. İç transferde hiçbir futbolcumuzla anlaşma sağlayamadık.” dedi.

Mustafa Temel Bozbağ, Giresunspor olarak gelecek hafta başından itibaren takım oluşturma çalışmalarına başlayacaklarına değinerek: “Pazartesi gününden itibaren Giresunspor için yeni bir süreç yaşanacak. Sıfırdan bir takım kurmak için çalışmalara başlayacağız. Elimizde hiç oyuncu yokmuş gibi hareket edeceğiz. Giresunspor’a gelmek isteyen oyuncularla görüşüp, kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğiz. Giresunspor formasını giymek isteyene kapımız açık. Camiamıza yakışacak bir takım oluşturmak için kolları sıvadık.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.