SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR’DA MALİ YAPI HERGÜN GÜZELLEŞİYOR

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor’un kulüp başkanı Mustafa Temel Bozbağ, “Giresunspor bugün sponsor gelirleri olan bir kulüp haline geldi. Her geçen gün de sponsor sayımıza yenileri ekleniyor” dedi.

Mustafa Temel Bozbağ, kulüp binasında düzenlendiği basın toplantısında, 3 yıl önce yönetim kurulu olarak göreve geldiklerinde Mali açıdan çok kötü bir Giresunspor aldıklarını hatırlattı.

Yönetim kurulu olarak 3 yıldır Mali disiplin uyguladıklarını, bunun sonucunda da Giresunspor’un yeniden ayağa kalktığını ifade eden Mustafa Temel Bozbağ, “Giresunspor’un 3 yıl önce Mali yapısı çok kötüydü. Kulüp kapanma noktasına gelmişti. Ancak biz bunu değiştirmek için çabalıyoruz. Uyguladığımız Mali disiplinle de ciddi yol katettik. Giresunspor Mali açıdan bataktan hızla çıkıyor. Artık geleceğe daha güvenle bakıyoruz” diye konuştu.

Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, kulübe Mali gelir sağlamak için yaptıkları girişimlerde ciddi sponsor desteği aldıklarını söyledi.

“Kulüple ilgili ciddi destek gördüğümüz sponsorlarımız var” diyen Mustafa Temel Bozbağ, “Sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. Son olarak Avrupa Koleji Giresunspor’a göğüs reklamı verdi. Formamızda reklam almadığımız yer kalmadı. Ben hiçbir zaman Giresunspor’a reklam bazında bu şekilde sahiplenme görmedim. Yine çok ciddi sponsor talepleri var. Görüşmelerimiz sürüyor. Reklam kaynağımız yoktu artık bir reklam kaynağımız oldu. Bunu sağladığımız için çok mutluyuz.” dedi.

Bu hafta sonu Adana Demirspor ile kendi sahalarında karşılaşacaklarını anımsatan Mustafa Temel Bozbağ, hedeflerinin sahadan galibiyetle ayrılmak olduğunu sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.