SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR’DA MORALLER YERİNDE

Saha ve seyircisi önünde Manisaspor’u 3-1 yenen Giresunspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan maç sonu yaptığı değerlendirmede, iyi bir oyuncu grubuna sahip olduklarını söyledi.

Bu oyuncu grubu ile çalıştığı için son derece mutlu olduğunu belirten Teknik Direktör Mustafa Kaplan, ”Maçın başından sonuna kadar üstün oynayan bir Giresunspor vardı. Bizi 90 dakika destekleyen taraftarlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Bu arada hem başkanımıza ve yönetim kurulumuza bizlerle olduğu için onlara ayrıca teşekkür borçluyum. Başkanımız Mustafa Bozbağ bana inanarak bu kapıyı açtığı için son derece mutluyum” dedi.

“Giresunspor olarak bugün herkes gördü hiç korkmayan bir hocası, bir başkanı, bir taraftar ve oyuncu grubu var” diyen Mustafa Kaplan, “Biz böyle oynadığımız sürece bu ligden ses getiririz. İyi çalışıyoruz. İyi oyunculardan kuruluyuz. 1, 2. ve 3. bölge geçişlerini yapan takımlar her zaman kazanan takım olur.

2-1 olduktan sonra da hücum oyuncusu çıkararak sahaya yine hücum oyuncusu sürdüm. Ben korkak bir hoca değilim. Böyle taraftar desteğini aldığımızda biz her takımı yeneriz.

Bütün çalışmalarımız rakip kim olursa olsun galibiyet üzerine. İçeride iki de iki yaptık. Deplasmanda 2 beraberlik aldık. Orada 4 puan bıraktık” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.