SON DAKİKA!

GİRESUNSPOR’DAN KARŞIYAKA MAÇI ÖNCESİ ÇAĞRI

Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Karşıyaka maçı öncesinde Giresunlular’a çağrıda bulunarak; ”Şimdi kenetlenme zamanı” dedi.

Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Temel Bozbağ; “Taraftarlarımızın desteğine her zamankinden daha çok ihtiyacımız olan bir maç haftasına girdik. Tribünlerde yerlerini alacak taraftarlarımızın takımımıza sağlayacakları katkı her zaman ki gibi yine çok önemlidir. Bizi rakiplerimizden ayıran özelliğimiz de budur. Giresunspor kulübünü hiçbir zaman yalnız bırakmayan cefakâr taraftarlarımız ve Giresun halkını bu maçta her zamankinden daha coşkulu bir şekilde tribünlerde görmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, sözlerine şu şekilde devam etti: “Haydi Giresun; giyelim formamızı, takalım atkımızı Fair-playı elden bırakmadan yönetimi futbolcusu taraftarı nasıl kenetleniyor onu herkese gösterelim. Çünkü daha alacağımız çok yol ve henüz başardığımız bir şey yok. Sadece iki galibiyet alıp mücadele edip takım olmaya başladık ve bir şeyler başarabilmemiz için her zaman olduğu gibi Giresun halkının desteğine ve duasına ihtiyacımız var. Ümit ediyor ve inanıyorum ki takımımız için önemli olan bu haftada destekler ve dualar fazlasıyla gelecek. Pazar günü Atatürk Stadı’nda görüşmek dileğiyle.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.