Uncategorized

Giresunun En Genç Baskani Durmak Bilmiyor

Halkla arasina barikatlar kurmamaya özen gösteren Aksu nun bu tavri gelecek adina umut verirken,Baskan Aksu insaati devam eden Kumyali parkinda incelemelerde bulundu.


Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu; Belediye Baskan Vekili Aykut Gezmis, Belediye Baskan Yardimcisi Sedat Karabiçak, Park ve Bahçeler Müdürü Fazil Hidimoglu, Belediye Ekipleri ve Müteahit yetkililer ile birlikte Kumyali Cumhuriyet Parki’nda incelemelerde bulundu.


 
Park’ta çok az eksiklerin kaldigini ve o eksikliklerin en kisa süre içerisinde giderilecegini kaydeden Baskan Aksu, Kumyali Cumhuriyet parkinin, Giresun’un nefes alma noktasi oldugunu belirtti.


Aksamlari tüm tesislerin insan akinina ugradigini da dile getiren Baskan Kerim Aksu, “Halkimiz Kumyali cumhuriyet Parki’na yogun ilgi gösteriyor. Aksamlari buralar çok kalabalik oluyor. Kafelerde oturacak yer bulamiyorsunuz. Gençler aksamlari basketbol oynuyorlar. Demek ki bu gibi yerler Giresun’umuz için büyük bir ihtiyaç. Sehrimizde bu gibi yerleri çogaltacagiz.” Dedi.


Aksu ayrica 2 tane tesis ve 2 adet büfe hariç geri kalan tüm tesislerin faaliyet gösterdigini belirterek bu tesislerin de en kisa süre içerisinde faaliyete geçecegini kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.