Uncategorized

Giresun un Umudu Aykut Gezmis

CHP Giresun Milletvekili Aday Adayi Aykut Gezmis, issizligi çözmek için, findik mamullerine süper tesvik vermeye, yayla ve deniz turizmi gelistirmeye, sönen bacalari tüttürmeye yönelik somut projeleriyle halkin umudu oluyor.


CHP Giresun milletvekili aday adayi Aykut Gezmis dur-durak, hiz kesmeyen çalismalariyla göz dolduruyor.


Issizligin önlenmesi ve findik basta olmak üzere Giresun’un öncelikli sorunlarina yönelik anlattigi projeleriyle topluma güven veren Gezmis, umut olmaya devam ediyor.


Findiga hak edilen degerin verilmesi, üreticinin güvencesi olan Fiskobirlik’in aktif hale getirilmesi, yayla ve deniz turizminin gelistirilmesine yönelik sundugu uygulanabilir projelerini halkla paylasan Aykut Gezmis, CHP’nin çok benimsenen Aile Sigortasi’ni da en iyi sekilde anlatarak umutlari çogaltiyor.


GEZMIS, ISSIZLIGI ÇÖZMEYE ADAY


Gazetemize çalismalarina iliskin bilgi aktaran CHP Milletvekili aday adayi Aykut Gezmis, findik mamullerinin üretimine yönelik süper tesvik vereceklerini, böylece de Giresunlunun bas taci ettigi findiga katma deger saglayacaklarinin altini çizdi. Giresun’dan göç olayini durdurmak için sönen fabrika bacalarini yeniden tüttüreceklerinin sözünü vererek de, “CHP halkin, yoksulun, emekçinin yaninda bir partidir. Halkin iktidarini kurarak, halkimizin gelecege umutla bakmasini saglayacagiz” dedi.


GEZMIS TURIZMI GELISTIRMEYE ADAY


Turizmin gelismesi için önce havaalaninin hayata geçmesinin sart oldugunu da söyleyen Aykut Gezmis, ulasim sorunu ortadan kalkinca yayla ve deniz turizminin canlanacagini, buna yönelik tesislerin yapildiginda da issizligin dogal olarak azalacagini dile getirdi.


GEZMIS KENDINE DEGIL, KENTINE HIZMETE ADAY


AKP hükümetinin Giresun’a beklenen hizmetleri getirmedigi gibi var olani da yok ettigini savunan Insaat Mühendisi Aykut Gezmis, CHP iktidarinda Giresun’un hak ettigi yatirimlara kavusacagini, halkin rahat bir nefes alacagini söyledi. “Ben kendime degil, kentime çalisacagim” cümlesini yineleyen Gezmis, “Giresun’un faydasi için elimden ne geliyorsa yapmaya hazirim. Giresun insaninin daha mutlu yasamasi, yüzünün gülmesi, memleketini geçim sikintisi yüzünden terk etmemesi için ben bu yola bas koydum” dedi.


GEZMIS LISTEDE OLMASA DA PARTISI IÇIN


AYNI TEMPOYLA ÇALISMAYA DA ADAY


Her gittigi yerde kalabalik gruplarin sevgi ve ilgiyle karsiladigi Aykut Gezmis, milletvekilligi listesinde istedigi yerde olamasa da ilk siradaymis gibi çalisacaginin sözünü vermekle de alkis topluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.