Uncategorized

GIRSEV Dayanisma Yemegi Düzenledi

Ankara da Giresunlulara yönelik etkinliklerde bulunan ksa adi Girsev olan Giresun Saglik, Egitim ve Sosyal Dayanisma Vakfi, üyelerine özel bir dayanisma yemegi düzenledi.

 


 
     Giresun Saglik, Egitim ve Sosyal Dayanisma Vakfi Baskani Metin Yaraman, Ankara ve Ankara disindaki çok sayida vakif üyesi Giresunluyu, 17 Nisan 2010 cumartesi günü saat 19.30 da düzenledikleri yemege davet ettiklerini söyledi.
 
     Konur-2  Sokak No:36/8 (Tel:418 65 36) Kizilay/Ankara adresinde bulunan  Istanbul Üniversitesi Iktisat Fakültesi Mezunlari Dernegi Ankara Subesi Salonunda  düzenlenen dayanisma yemeginde, Türk Sanat Müzigi sanatcilari Yasar Sahinöz ve Latife Kosar katilanlara müzik ziyafeti verecek.
 
     Türkiye genelinde yüksek ögretimde egitim gören Giresun dogumlu ve Giresunlu, mali durumu yeterli olmayan ögrencilere imkanlari ölçüsünde karsiliksiz burs veren Girsev in düzenledigi bu dayanisma yemegi bünyesinde Baskan Metin Yaraman in, yapilan çalismalar hakkinda üyelerine bilgi verecegi bildirildi.
 
Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.