Uncategorized

GIRSEV Genel Kurulunu Yapti

2010 yili olagan genel kurulu vakfin genel merkezinde yapildi. Divan baskanligini eski Gelirler Genel Müdürü ve Maliye Postasi dergisinin sahibi Ahmet Esen, Divan üyeligini ise Harun Pul yapti.

 


 

Vakif yönetim kurulu baskanligina Metin Yaraman seçilirken, Metin Ulusoy, Suat Çetin, Halil Aygün, Hükmü Çömez, Harun Pul, Dr. Levent Isikay yönetim kuruluna seçildiler. Denetim kuruluna Yalçin Ertürk, Yilmaz Kara ve Murat Turan, Disiplin Kuruluna ise Ahmet Özgün, Ahmet Tamer ve Süleyman Yaraman seçildiler.

 

Tek liste halinde gidilen seçimlerde bir konusma yapan baskan Metin Yaraman vakfimiza bir büro kazandirdik artik kendi mülkümüz olan büromuzda faaliyetlerimize devam edecegiz 8 ögrenciye burs verdiklerini de açiklayan Yaraman  imkanlarimiz ölçüsünde baska ögrencilerede burs vermeye çalisacaklarini sözlerine ekledi.

 

 


 

 

Metin Yaraman Vakfin çalismalarina katkida bulunan herkese tesekkür etti. Daha sonra Vakfin 2010 yili tahmini bütcesi olan 50.000 TL (Ellibin) oylamaya sunularak kabul edildi.

 

Ayrica kongreye Kültür ve Turizm Bakani Ertugrul Günay, Giresun Valisi Mustafa Yaman, SP Genel Baskani Prf.Dr. Numan Kurtulmus, MHP Giresun Milletvekili TBMM Baskanlik Divani Üyesi Murat Özkan, AKP Giresun Milletvekili ve Genel Sekreter Yardimcisi H.Hasan Sönmez, SP Genel Sekreteri  Doç.Dr. Turan Alçelik, Giresun Ziraat Odasi Baskani Özer Akbasli bir kutlama telgrafi göndererek çalismalarda basarilar dilediler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.