SON DAKİKA!

GİRSUN ŞAMPİYON ADAYI TAKIMLARININ YEMEĞİNDE BULUŞTU

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Giresunspor ile TBL 2. Liginde şampiyonluk için yarışan Yeşil Giresun Belediyespor’a maddi destek sağlamak amacıyla Giresun’da bir otelde gece düzenlendi.

Geceye, Giresun Valisi Hasan Karahan, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Ak Parti Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, il protokolü ve davetliler katıldı.

giresunyesilgiresun

Gecenin ilk konuşmasını yapan Giresun Belediye ve Yeşilgiresun Belediyespor Başkanı Kerim Aksu, “Futbol ve basketbol takımlarımızın yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Büyük bir emek veriyorlar ve takımlarımız şuan şampiyonluk mücadelesi veriyorlar. Şehir kenetlenmiş durumda. Ben inanıyorum ki artık inşallah sezon sonunda iki takımımızda şampiyon olacak” dedi.

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ ise yaptığı konuşmada, “İki takımımızın şampiyonluk mücadelesi vermesi çok güzel. Bazen soruyorum Giresunluluk nasıl bir şey diye herhalde hepimizin kaşı gibi, gözü gibi, ağlaması ve gülmesi gibi genlerinden bir şey artık bu bize yerleşmiş. Giresun olmasaydı ne yapardık diye düşünüyorum sonradan da düşüncemden vazgeçiyorum ve diyorum ki iyi ki varsın Giresun, Giresunspor ve Yeşilgiresun Belediyespor diyorum. Geceye katılan ve destek veren bütün herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu

Konuşmaların ardından destek gecesi sanatçılar Ümit Sayın, Nadide Sultan’ın verdiği konserlerle devam etti.

Gecede daha sonra Giresunspor’un ve Yeşil Giresun Belediyespor’un şampiyonluğu için dilek tutulup, pasta kesildikten sonra gece eğlencelerin ardından sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.