Uncategorized

GISHAD Gençlik Grubu Trabzon da

Komisyon üyeleri Karadeniz Is Adamlari Dernegi (KARGID) Genç Komisyon yönetim kurulu üyeleri tarafindan karsilandi. Komisyon üyelerimiz KARGID komisyon üyeleri ile birlikte Orgazine sanayi bölgesine hareket ederek burada öncelikle 800 isci istihdam eden Türkiye’nin birçok noktasinda satis subesi bulunan  ve Gürcistan basta olmak üzere bir çok ülkeyede  ihracat yapan Gündogdu mobilya ait 5 adet fabrikayi ,110 isci istihdam eden ve okul kiyafetleri agirlikli olmak üzere üretim yapan Haliloglu Tekstil Fabrikasini ve son olarak da Trabzon da ayakkabicilik sanatini devam ettirmeye çalisan Kuzey Ayakkabi Fabrikasini ziyaret ettiler. üretim hakkinda bilgi aldilar. 

Komisyon üyeleri fabrika ziyaretinden sonra KARGID Genç Komisyon yönetim kurulu ile bir araya gelerek bilgi alis verisinde bulundular.KARGID Genç komisyon Baskani Furkan KARAISMAIL ‘’ Karadeniz Bölgesine yapilacak yeni yatirimlarin findik ve çay ile sinirli kalinmamasinin, Bu bölgenin Her türlü yatirimi kaldirabilecek potansiyele sahip oldugunun altini çizdi. ’’. GISHAD Genç Komsiyon Baskani Murat ATAR’in misafirperverliklerinden dolayi KARGID Genç Komisyon Baskani Furkan KARAISMAIL ‘e plaket vermesi ile gezi son buldu.
                            

Murat ATAR
Gishad Genç Komisyon Baskani

 


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.