Uncategorized

GISHAD dan NLP Semineri

NLP semineri düzenlendi. Giresun Is Hayati Dayanisma Dernegi(GISHAD) tarafindan NLP ile Satis Yönetimi konulu egitim semineri düzenlendi.
Sivil Toplum Kuruluslari, Isadami ve Siyasetçilerin büyük ilgi gösterdigi dernegin egitim salonundaki konferansa konusmaci olarak Izmir 7.Marti danismanlik Hizmetleri Egitim Uzmanlarindan NLP Trainer Ugur Gül; temsil sistemleri ile satisa farkli bir bakis, NLP’nin ön kabullerinin satis Yönetiminde kullanimi konularinda katilimcilari bilgilendirdi.
 

GISHAD Genç Girisimciler heyeti Murat Atar açilis konusmasinda ”Bizler de is dünyasinin birer temsilcisi olarak Giresun’un sosyo ekonomik problemlerinin çözümünde dernek olarak elimizi tasin altina koymaya karar vererek bu güne kadar seminerlerimizle is hayatinda her zaman karsilasabilecegimiz ve bunlarin çözümünün uzmanlarca ele alindigi seminerler düzenleyerek, siz degerli katilimcilarin problemlerini kolayca asma imkâni saglamaya çalistiklarini” ifade etti.
NLP bir terapi yöntemi olmadigini belirten Izmir 7.Marti danismanlik Hizmetleri Egitim Uzmanlarindan NLP Trainer Ugur Gül ”Ancak bir terapiden çok daha hizli ve kalici olarak sorunlari çözebilmektedir. NLP bir gelisim ve degisim modelidir. Insanlara saglikli düsünmelerini, duygularini kontrol edebilmelerini ve bu degisimi kalici hale getirebilmelerini ögrettigini” açikladi.

 


 

Iletisimin anlami aldigimiz tepki oldugunu vurgulayan Ugur Gül ”Basarisizlik diye bir sey yoktur, sadece geribildirim vardir. Zorunlu çesitlik yasasi varsayimi seçenege sahip olmak her zaman seçeneksizlikten daha iyidir. Baskalari hakkinda en yararli bilgiler davranislarindan elde edilir. Kendine yardim etki baskalarina yardim edesin” dedi.
Verimli satis için bes adim oldugunu anlatan Gül” Her sey zihinde baslar. Düsüncelerimizi sekillendiren önceki denemelerdir. Hayale ulasmak için eldeki ve erisebilir kaynaklarin analiz edilmesi gerekir. Harekete geçmek için önceki olumsuz deneyimlerden kurtulmak ve sonuca ulasincaya kadar israrci olmak ve farkli yollar denemek gerektigini” ifade etti.
Program sonunda katilimcilar günün sartlarina göre gerekli bilgi ile donanimiyla donatilarak kaliteli ve yüksek performans konusunda programlarin tüm hiziyla devam etmesini ve çok yararli egitim semineri oldugunu belirttiler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.