SON DAKİKA!

GÖRELE BELEDİYE BAŞKANINA ALMANYA’DAN ZİYARET

Stuttgart bölgesinde faaliyetlerine devam Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz Dernek Muhasibi Çanakçılı Memhmet Bıçakçı, Derneğin 2. Başkanı Önder Vural’ın babası Asım Vural ve Haberciler Derneği Başkanı Dernek Basın Danışmanı Ethem Bakar Görele Belediye Başkanı Avukat Tolga Erener’e nezaket ziyaretinde bulundu.

goreletoplu

Aslen Göreleli olan ve Almanya Stuttgart bölgesinde yaşayan Karadeniz Giresunlular Derneği ikinci başkanı Önder Vural’ın yine Görele ilçesinde ikamet eden babası Asım Vural ile Görele Belediyesine gerçekleştirilen ziyarette Stuttgart’ta imal edilen ve dünyaca ünlü bir araba modeli olan Porsche (Porş) en son modelinin maketini Görele Belediye Başkanı Avukat Tolga Erener’e hediye edildi.

Ziyaret ve Maket takdim törenine Haberciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Gurbetçi Giresun Gazetesi İmtiyaz Sahibi Karadeniz Giresunlular Derneği Basın Danışmanı Ethem Bakar’da katıldı.

Ziyaretin anısına Görele Belediye Başkanı Avukat Tolga Erener’de Karadeniz Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz’e plaket takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.