SON DAKİKA!

GÖZTEPE MAÇINDAN PUAN BEKLİYORUZ

PTT 1. Lig ekibi Giresunspor’un Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Göztepe engelini kayıpsız geçmeyi istediklerini söyledi.

Adanaspor galibiyetiyle takımın moral bulduğunu kaydeden Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, “Kazandığımız maçta dahil olmak üzere şanssız haftaları geride bıraktık. Oynadığımız müsabakalarda ezildiğimizi veya bizi çok kötü duruma düşüren bir takımın olduğunu düşünmüyorum. Sadece futbol şanssızlıkları yaşadık. Ben oyuncularıma ve teknik heyete güveniyorum. Bu uzun soluklu bir yarış. Biz de bu yarışa son ana kadar ortak olacağız” dedi.

“Bu ligde her takım her takımı yenebilir.” Diyen Mustafa Temel Bozbağ, “Göztepe milyon dolarla kurulmuş bir takım. Şampiyonluk için savaşıyorlar. Bizim tek hedefimiz var. O da bu armayı en üst seviyelere çıkartmak. Göztepe’den çekinmiyoruz. Sahaya çıkacağız ve aslanlar gibi 3 puan için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

Mustafa Temel Bozbağ, “Adanaspor maçında nasıl saldırdıysak bu maça da öyle çıkacağız. Şanssız haftaları geride bıraktık. İnşallah bu maçı da kazanıp üst üste ikinci galibiyetimize imza atarız. Ben inanıyorum zamanla bu takım iyi yerlere gelecek. Biz Göztepe deplasmanına mutlak galibiyet için gideceğiz.” İfadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.