SON DAKİKA!

GRU REKTÖRÜ PRF.DR.CEVDET COŞKUN’A CHP DESTEĞİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Merkez İlçe başkanı Hakan Türker ve yönetim kurulu üyeleri Giresun Üniversitesi rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Cevdet Coşkun’u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Rektörlüğe yapılan ziyarette yeni rektörümüze başarı dileklerini ileten CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker üniversitemiz bünyesinde eğitim gören tüm öğrencilerimizi hemşerimiz olarak gördüklerini belirtip Giresun üniversitesinin çağdaş bilim üreten, sorgulayan ve düşünce gücünü ve farklılığını ortaya koyan marka bir değer olması gerektiğini bunun içinde üniversite yönetimine büyük bir sorumluluk düştüğünü ifade etti.

Giresun halkının öncelikli talebinin tıp fakültesinin aktif hale getirmesi olduğunun altını çizen Hakan Türker Giresun üniversitesinin çağdaş, modern, aklı ve bilimi ön planda tutan bir eğitim kurumu olarak örnek olmasını arzuladıklarını ve bu konuda ellerinden gelen katkı ve desteği üniversitemize sunacaklarını belirtip yapacağı hizmetlerde CHP merkez İlçe örgütü olarak Giresun halkı adına yardımcı olmaya çalışacaklarını ifade etti.

Yeni rektöre başarı ve iyi çalışmalar temennilerini de şahsı ve yönetimi adına ileten Hakan Türker gayet samimi bir karşılama nedeniyle Rektör Prf. Dr. Cevdet Coşkun’a teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.