SON DAKİKA!

GÜCE’DE HAİN OYUN!

Giresun’un Güce ilçesinde bu akşam saatlerinde jandarma karakoluna yapılan bir taciz ateşi sonucu ilçe halkın’dan 4 kişinin yaralandığı kısa süreli çatışma çıktı.

Güce Jandarma Karakol Komutanlığına yapılan taciz ateşine ilçe jandarma komutanlığı personeli tarafından karşılık verildi. Çıkan kısa süreli çatışmada karakol yakınında bulunan çok programlı lise bahçesindeki düğünden 4 vatandaş çeşitli yerlerinden yaralandı.

Yaralılar ilk olarak Espiye Devlet Hastanesine oradan Giresun Prf Dr. A.ilhan Özdemir Devlet Hastanesine gönderilerek tedavi altına alındı.

GİRESUN VALİSİ HASAN KARAHAN;

Güce ilçemizde bu akşam saatlerinde meydana gelen olayda ilçe jandarma karakol komutanlığına bir taciz ateşi olmuş karakol personelimiz bu ateşe cevap vermiş kolluk güçlerimiz olayın peşinde şuan ilçemizde durum normale dönmüş durumda ilçe halkından güvenlik güçlerimize yardım etmelerini bekliyoruz. dedi.

GÜCE BELEDİYE BAŞKANI AYTEKİN GEÇGEL;

İlçemizin böyle bir olay ile adının anılması üzücü ancak aldığımız istihbarat bilgilerinden böyle bir olayı bölge olarak bekliyorduk. En büyük tesellimiz her hangi bir şehit vermemiş olmamız yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. İnşallah güvenlik güçlerimiz olayı kontrol altına aldı. İlçe halkımız içini ferah tutsun rahat olsunlar. dedi.

İlçeden derlenen detaylı haberi ilerleyen saatlerde gazetemizden takip edebileceksiniz…

HABER: Ethem Bakar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.